Projekt charytatywny „LICZNIK” – kupujemy karnety dla młodzieży

Ćwiczenia fizyczne i systematyczne uprawianie sportów mają zbawienny wpływ na układ krążenia i oddechowy. W iTON Society wierzymy, że aktywność fizyczna zwiększa także potencjał intelektualny, dzięki poprawie witalności człowieka. Dlatego wraz z partnerem ICRA rozpoczęliśmy charytatywny projekt LICZNIK, którego celem jest zakup karnetów na basen dla potrzebujących dzieci i młodzieży.

Na czym polega projekt charytatywny LICZNIK?

Nasz #LICZNIK polega na tym, że #ICRA4kids zasila fundusz środków na karnety na basen, dla potrzebującej młodzieży, w zamian za kilometry przepłynięte przez ambasadorów.

I tak:

Ambasador Junior (4-16 lat) – za 250 przepłyniętych metrów uzyskuje 10 punktów.

Ambasador (16 lat +) – za 1000 i wielokrotność przepłyniętych metrów uzyskuje 10 punktów.

1 punkt to równowartość 1 zł. To pieniądze, które wpłaca Partner projektu LICZNIK - ICRA4kids - na poczet kupna karnetów.

LICZNIK CROWDFUNDING:

Dodatkowo stworzyliśmy możliwość wsparcia projektu LICZNIK niewielkimi kwotami (10, 20 zł).

Każdy z Was może wykupić w sklepie internetowym iTON Society za 10 zł 1 kilometr, który przepłynie wybrany przez Was ambasador. Wasze 10 zł trafi na fundusz karnetów dla młodych, ICRA zaś dopłaci dodatkowo 5 zł za kilometr. Wspierając młodych sami także promujemy tę aktywność fizyczną.

logo_itonsociety_white

Sklep iTON Society  Dziękujemy :-)


Uzbieraliśmy na dzień 13 luty 2017

Donatorzy: 210* pkt

Partnerzy: 1200* pkt

Łącznie:

1410 pkt z 2000 pkt

* - punkty staramy się podliczać raz dziennie

Wesprzyj projekt LICZNIK


Najczęściej zadawane pytania:

  1. W jaki sposób dziecko może uzyskać karnet na basen?
    ODP: Wystarczy, że rodzic, opiekun, starsze rodzeństwo lub nauczyciel napisze do nas e-mail na adres:  licznik@itonsociety.com, z uzasadnieniem dlaczego dziecko powinno otrzymać karnet. 
  2. Kto może zostać Ambasadorem projektu LICZNIK?
    ODP: Ambasadorem może zostać każda osoba, która umie pływać. Wystarczy zgłosić się do nas na mail: licznik@itonsociety.com
  3. Jacy partnerzy wspierają projekt LICZNIK?
    ODP: Obecnie Partnerem  projektu LICZNIK jest firma ICRA (www.icra.com.pl), która w ramach działania ICRA4kids realizuje projekty nakierowane na edukację i aktywizację dzieci oraz młodzieży.

Czepki

Każde dziecko objęte projektem LICZNIK dostanie czepek.

Ambasadorzy Junior

NinaNina - 10 lat, ćwiczy gimnastykę artystyczną.
 GajaGaja - 7 lat, ćwiczy gimnastykę artystyczną.
MichalMaciej – 11 lat, interesuje się matematyką, logiką, programowaniem oraz różnymi dyscyplinami sportu.

Ambasadorzy

Krzysztof Dresler - 44 lata, prezes ICRA - posiada dwudziestoletnie doświadczenie w bankowości oraz instytucjach rynku kapitałowego. Żonaty, dwie córki.
Barbara MirosBarbara Miros - 41 lat, od 17 lat nauczycielka w szkole podstawowej. Uwielbia pływać, słuchać muzyki, jeździć na rowerze, fotografować i spotykać się z przyjaciółmi.
Przemek SienkiewiczPrzemek Sienkiewicz - 41 lat, ekonomista z wykształcenia, szczęśliwy mąż i tata dwójki wspaniałych dzieci, były wyczynowy zawodnik pływania, wielokrotny mistrz i rekordzista Polski.

Beneficjenci

IMG_20170104_114246_processedKamil - 18 lat, nasz pierwszy beneficjent.

Partnerzy

logo_ICRA4KIDS
ICRA to firma z segmentu FINTECH, która przygotowała rozwiązanie pozwalające na obniżenie kosztów kredytów prywatnych i firmowych.
WEB: www.icra.com.pl
MAIL: kontakt@icra.com.pl
TEL: +48 606 111 000

Regulamin