LICZNIK

final3_2

Ćwiczenia fizyczne i systematyczna aktywność mają zbawienny wpływ na układ krążenia i oddechowy. W iTON Society wierzymy, że aktywność fizyczna dodatkowo zwiększa potencjał intelektualny, dzięki poprawie witalności człowieka.

Dlatego wraz z partnerem firmą ICRA - która pomaga rodzinom i małym firmom obniżać koszty kredytów - rozpoczęliśmy charytatywny projekt LICZNIK, którego celem jest zakup karnetów na basen dla potrzebujących dzieci i młodzieży.

logo_ICRA4KIDS

ICRA4kids to przedsięwzięcie niekomercyjne, nakierowane na promowanie edukacji finansowej i aktywności fizycznej na wczesnym etapie życia

Na czym polega #LICZNIK?

#ICRA zasila fundusz środków na karnety na basen, dla potrzebującej młodzieży, w zamian za kilometry przepłynięte przez ambasadorów projektu LICZNIK. 

I tak: Ambasador Junior (4-16 lat) – za 250 przepłyniętych metrów uzyskuje 10 punktów. Ambasador (16 lat +) – za 1000 i wielokrotność przepłyniętych metrów uzyskuje   10 punktów.

10 punktów to 10 zł wpłacone przez #ICRA4kids. 

DO LICZNNIKA

LICZNIK CROWDFUNDING

Każdy z Was może także wykupić w sklepie iTON Society za 10 zł 1 kilometr, który przepłynie wybrany przez Was ambasador. Wasze 10 zł trafi na fundusz karnetów dla młodych, ICRA zaś dopłaci dodatkowo 5 zł za kilometr. Wspierając finansowo rozwój młodych sami także promujemy tę aktywność fizyczną.

Fundusz projektu #LICZNIK

1
Na dzień 2 styczeń 2018

Najczęściej zadawane pytania:

  1. W jaki sposób dziecko może uzyskać karnet na basen?
    ODP: Wystarczy, że rodzic, opiekun, starsze rodzeństwo lub nauczyciel napisze do nas   e-mail na adres:  licznik@itonsociety.com, z uzasadnieniem dlaczego dziecko powinno otrzymać karnet. 
  2. Kto może zostać Ambasadorem projektu LICZNIK?
    ODP: Ambasadorem może zostać osoba, która umie pływać. Zainteresowani powinni zgłosić się do nas na mail:licznik@itonsociety.com
  3. Jacy partnerzy wspierają projekt LICZNIK?
    ODP: Obecnie Partnerem  projektu LICZNIK jest firma ICRA (icra.com.pl), która w ramach działania ICRA4kids realizuje projekty nakierowane na edukację i aktywizację dzieci oraz młodzieży.

Ambasadorzy Junior

Nina

Nina – 10 lat, ćwiczy gimnastykę artystyczną.

Gaja

Gaja – 7 lat, ćwiczy gimnastykę artystyczną.

Michal

Maciej – 11 lat, interesuje się matematyką, logiką, programowaniem oraz różnymi dyscyplinami sportu.

Ambasadorzy

23476570_2004726899772099_1682433250_n

Krzysztof Dresler – 44 lata, prezes ICRA – posiada dwudziestoletnie doświadczenie w bankowości oraz instytucjach rynku kapitałowego. Żonaty, dwie córki.

Barbara Miros

Barbara Miros – 41 lat, od 17 lat nauczycielka w szkole podstawowej. Uwielbia pływać, słuchać muzyki, jeździć na rowerze, fotografować i spotykać się z przyjaciółmi.

Przemek Sienkiewicz

Przemek Sienkiewicz – 41 lat, ekonomista z wykształcenia, szczęśliwy mąż i tata dwójki wspaniałych dzieci, były wyczynowy zawodnik pływania, wielokrotny mistrz i rekordzista Polski.

KR na stronę

Krzysztof Rodziewicz – 24 lata, pracownik ICRA. Interesuje się grafiką komputerową, sportem oraz fotografią.

MARCINAMBA

Marcin Wojtysiak-Kotlarski – profesor nadzwyczajny w Zakładzie Przedsiębiorstwa Rodzinnego oraz Instytucie Przedsiębiorstwa, Szkoła Główna Handlowa.

Beneficjenci

IMG_20170104_114246_processed

Kamil – 18 lat, nasz pierwszy beneficjent.

Czepki

Każde dziecko objęte projektem LICZNIK dostanie czepek.

czepek

Partnerzy

logo_ICRA4KIDS

ICRA to firma z segmentu FINTECH, która przygotowała rozwiązanie pozwalające na obniżenie kosztów kredytów prywatnych     i firmowych.
WEB: www.icra.com.pl
MAIL: kontakt@icra.com.pl
TEL: +48 606 111 000