LICZNIK

Ćwiczenia fizyczne i systematyczna aktywność mają zbawienny wpływ na układ krążenia i oddechowy. W iTON Society wierzymy, że aktywność fizyczna dodatkowo zwiększa potencjał intelektualny, dzięki poprawie witalności człowieka.

Dlatego wraz z partnerem firmą ICRA – która pomaga rodzinom i małym firmom obniżać koszty kredytów – rozpoczęliśmy charytatywny projekt LICZNIK, którego celem jest zakup karnetów na basen dla potrzebujących dzieci i młodzieży.

ICRA4kids to przedsięwzięcie niekomercyjne, nakierowane na promowanie edukacji finansowej i aktywności fizycznej na wczesnym etapie życia

Na czym polega #LICZNIK?

#ICRA zasila fundusz środków na karnety na basen, dla potrzebującej młodzieży, w zamian za kilometry przepłynięte przez ambasadorów projektu LICZNIK. 

I tak: Ambasador Junior (4-16 lat) – za 250 przepłyniętych metrów uzyskuje 10 punktów. Ambasador (16 lat +) – za 1000 i wielokrotność przepłyniętych metrów uzyskuje   10 punktów.

10 punktów to 10 zł wpłacone przez #ICRA4kids. 

LICZNIK CROWDFUNDING

Każdy z Was może także wykupić w sklepie iTON Society za 10 zł 1 kilometr, który przepłynie wybrany przez Was ambasador. Wasze 10 zł trafi na fundusz karnetów dla młodych, ICRA zaś dopłaci dodatkowo 5 zł za kilometr. Wspierając finansowo rozwój młodych sami także promujemy tę aktywność fizyczną.

Fundusz projektu #LICZNIK

1
Na dzień 4 czerwca 2019

Najczęściej zadawane pytania:

  1. W jaki sposób dziecko może uzyskać karnet na basen?
    ODP: Wystarczy, że rodzic, opiekun, starsze rodzeństwo lub nauczyciel napisze do nas   e-mail na adres:  licznik@itonsociety.com, z uzasadnieniem dlaczego dziecko powinno otrzymać karnet. 
  2. Kto może zostać Ambasadorem projektu LICZNIK?
    ODP: Ambasadorem może zostać osoba, która umie pływać. Zainteresowani powinni zgłosić się do nas na mail:licznik@itonsociety.com
  3. Jacy partnerzy wspierają projekt LICZNIK?
    ODP: Obecnie Partnerem  projektu LICZNIK jest firma ICRA (icra.com.pl), która w ramach działania ICRA4kids realizuje projekty nakierowane na edukację i aktywizację dzieci oraz młodzieży.

Ambasadorzy Junior

Nina – 10 lat, ćwiczy gimnastykę artystyczną.

Gaja – 7 lat, ćwiczy gimnastykę artystyczną.

Maciej – 11 lat, interesuje się matematyką, logiką, programowaniem oraz różnymi dyscyplinami sportu.

Ambasadorzy

Krzysztof Dresler – 44 lata, prezes ICRA – posiada dwudziestoletnie doświadczenie w bankowości oraz instytucjach rynku kapitałowego. Żonaty, dwie córki.

Barbara Miros – 41 lat, od 17 lat nauczycielka w szkole podstawowej. Uwielbia pływać, słuchać muzyki, jeździć na rowerze, fotografować i spotykać się z przyjaciółmi.

Przemek Sienkiewicz – 41 lat, ekonomista z wykształcenia, szczęśliwy mąż i tata dwójki wspaniałych dzieci, były wyczynowy zawodnik pływania, wielokrotny mistrz i rekordzista Polski.

Krzysztof Rodziewicz – 24 lata, pracownik ICRA. Interesuje się grafiką komputerową, sportem oraz fotografią.

Marcin Wojtysiak-Kotlarski – profesor nadzwyczajny w Zakładzie Przedsiębiorstwa Rodzinnego oraz Instytucie Przedsiębiorstwa, Szkoła Główna Handlowa.

Beneficjenci

Dom Aniołów Stróżów nieprzerwanie od 20 lat buduje środowiskowy system pomocy, którą niesie każdemu potrzebującemu. Jest to największa grupa beneficjentów programu LICZNIK.

Kinga, Fabian, Kacper i Dawid szlifują swoje umiejętności pływackie od listopada 2017 roku. Od tego momentu  przepłynęli w sumie 18200 m. W trakcie zajęć dzieci trenowały różne techniki pływackie, oddychanie w wodzie oraz obycie się z wodą. Zadania zlecane im przez trenerkę prowadzącą zajęcia wykonują zawsze z entuzjazjem i zangażowaniem. 

W marcu do grupy dołączyły Karolina i Monika – dwie najbardziej zaangażowane w świetlicy dziewczynki. Po odbytych zajęciach są zachwycone i wyrażają chęć dalszego udziału 🙂

Jesteśmy dumni z naszych młodych pływaków! 

 

Czepki

Każde dziecko objęte projektem LICZNIK dostanie czepek.

Partnerzy

ICRA to firma z segmentu FINTECH, która przygotowała rozwiązanie pozwalające na obniżenie kosztów kredytów prywatnych     i firmowych.
WEB: www.icra.com.pl
MAIL: kontakt@icra.com.pl
TEL: +48 606 111 000