Image

Licznik


Ćwiczenia fizyczne i systematyczna aktywność mają zbawienny wpływ na układ krążenia i oddechowy. W iTON Society wierzymy, że aktywność fizyczna dodatkowo zwiększa potencjał intelektualny, dzięki poprawie witalności człowieka.

Dlatego wraz z partnerem firmą BAAK – która pomaga firmom w pozyskaniu, optymalizacji i restrukturyzacji kredytów – prowadzimy charytatywny projekt LICZNIK, którego celem jest zakup karnetów na basen dla podopiecznych Domu Anioła Stróża w Katowicach .

 
 

Na czym polega #LICZNIK?

#BAAK zasila fundusz środków na karnety na basen, dla potrzebującej młodzieży, w zamian za kilometry przepłynięte przez ambasadorów projektu LICZNIK. 

I tak: Ambasador Junior (4-16 lat) – za 250 przepłyniętych metrów uzyskuje 10 punktów.

Ambasador (16 lat +) – za 1000 i wielokrotność przepłyniętych metrów uzyskuje   10 punktów.

10 punktów to 10 zł wpłacone przez #ICRA4kids.

Image
Image

LICZNIK CROWDFUNDING

Każdy z Was może także wykupić w sklepie iTON Society za 10 zł 1 kilometr, który przepłynie wybrany przez Was ambasador. Wasze 10 zł trafi na fundusz karnetów dla podopiecznych Domu Aniołów Stróżów w Katowicach, BAAK zaś dopłaci dodatkowo 5 zł za każdy wykupiony kilometr. Wspierając finansowo rozwój młodych sami także promujemy tę aktywność fizyczną.

 
 

Fundusz projektu #LICZNIK

0

Na dzień 10 lipca 2019

Więcej informacji

Odpowiedzi na często zadawane pytania


Beneficjenci


Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”

Dom Aniołów Stróżów nieprzerwanie od 20 lat buduje środowiskowy system pomocy, którą niesie każdemu potrzebującemu. Jest to największa grupa beneficjentów programu LICZNIK.

Image
 
Image
Image
Image

BAAK to firma z segmentu finansowego, która pomaga firmom w pozyskaniu, optymalizacji i restrukturyzacji finansowania. Efektywnie jednak łączy sport i finanse, poprzez prowadzony projekt BAAK triathlon.

WEB: www.baak.com.pl

MAIL: kontakt@baak.com.pl

TEL: +48 781 884 488