Image

Licznik


Ćwiczenia fizyczne i systematyczna aktywność mają zbawienny wpływ na układ krążenia i oddechowy. W iTON Society wierzymy, że aktywność fizyczna dodatkowo zwiększa potencjał intelektualny, dzięki poprawie witalności człowieka.

Dlatego wraz z partnerem firmą ICRA – która pomaga rodzinom i małym firmom obniżać koszty kredytów – prowadzimy charytatywny projekt LICZNIK, którego celem jest zakup karnetów na basen dla potrzebujących dzieci i młodzieży.

Image

ICRA4kids to przedsięwzięcie niekomercyjne, nakierowane na promowanie edukacji finansowej i aktywności fizycznej na wczesnym etapie życia

Na czym polega #LICZNIK?

#ICRA zasila fundusz środków na karnety na basen, dla potrzebującej młodzieży, w zamian za kilometry przepłynięte przez ambasadorów projektu LICZNIK. 

I tak: Ambasador Junior (4-16 lat) – za 250 przepłyniętych metrów uzyskuje 10 punktów.

Ambasador (16 lat +) – za 1000 i wielokrotność przepłyniętych metrów uzyskuje   10 punktów.

10 punktów to 10 zł wpłacone przez #ICRA4kids.

Image
Image

LICZNIK CROWDFUNDING

Każdy z Was może także wykupić w sklepie iTON Society za 50 zł 5 kilometrów, które przepłynie wybrany przez Was ambasador. Wasze 50 zł trafi na fundusz karnetów dla młodych, ICRA zaś dopłaci dodatkowo 5 zł za każdy kilometr. Wspierając finansowo rozwój młodych sami także promujemy tę aktywność fizyczną.

 
 

Fundusz projektu #LICZNIK

0

Na dzień 10 lipca 2019

Więcej informacji

Odpowiedzi na często zadawane pytania


Beneficjenci


Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”

Dom Aniołów Stróżów nieprzerwanie od 20 lat buduje środowiskowy system pomocy, którą niesie każdemu potrzebującemu. Jest to największa grupa beneficjentów programu LICZNIK.

Image
Image
Image
Image
Image

ICRA to firma z segmentu FINTECH, która przygotowała rozwiązanie pozwalające na obniżenie kosztów kredytów prywatnych i firmowych.

WEB: www.icra.com.pl

MAIL: kontakt@icra.com.pl

TEL: +48 606 111 000